+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
Yüz Mezoterapisi

Yüz mezoterapisi; cildi yenileyen, cilt kırışıklığı ve cilt sarkmalarına etkili olan doğal ve faydalı bir yöntemdir.

Yüz Mezoterapisi Nedir?

Yüz mezoterapisi, cildin yenilenmesini sağlayan vitamin, antioksidan ve ilaçların ilaçlar karıştırılarak cildin altına enjekte edilmesi işlemidir. İşlemden sonra cilt enjekte edilen maddeler etkisini kısa sürede gösterir. Uygulamada cilde uygulanan maddelerin miktarı çok az olduğu için herhangi bir yan etki gösterme olasılığı çok düşüktür.

Yüz Mezoterapisi Neden Uygulanır?

Yüz  mezoterapisi  uygulamasında cildin yenilenmesini sağlayan hyaluronik asit, antioksidanlar, vitaminler, mineraller ve amino asitler, cilde büyük faydalar sağlar, direk cildin altına enjekte edilen bu maddeler cildi uyarır ve cildin elastin ve kollajen üretimini arttırarak ciltte nem katar ve bu şekilde cilt yenilenir.  

Yüz Mezoterapisi Uygulaması Nasıl Yapılır?

Yüz mezoterapisi uygulamasından önce ciltte temizleme işlemi yapılarak cilt dezenfekte edilir. Yüz mezoterapisi uygulamasından önce yüze uygulanan anestezik krem sayesinde hastanın duyacağı acı hissi yok edilir.  Yüz mezoterapisi uygulamasında vitamin, mineral, antioksidan ve ilaçlar karıştırılarak hazırlanan karışımlar ince iğneler yardımı ile cildin altına uygulanır.

Yüz Mezoterapisi Kimlere Uygulanmaz?

Yüz mezoterapisinini ilaçlar ile elde edilen karışımlara alerjisi bulunan kişilere, cilt derisinde enfeksiyon bulunan kişilere hamile kadınlara uygulanması sakıncalıdır. Ayrıca cildinde aşırı derecede bozukluk, yıpranma ve sarkıklık bulunan kişilere de yüz mezoterapisinin uygulanması önerilmez.

Yüz Mezoterapisi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yüz mezoterapisi uygulaması kişiden kişiye göre değişmekte ve hastaya kaç seans uygulanacağı buna göre belirlenmektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliğinimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

Formu doldurarak yüz mezoterapi tedavisi randevusu alabilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yüz Mezoterapisi uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar