+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
Vücut Mezoterapisi

Vücut mezoterapisi, mineral, vitamin ve amino asit enzimlerinin karıştırılarak derinin orta tabakasına mikroenjeksiyon yöntemiyle enjekte edilmesi uygulamasıdır.

Vücut Mezoterapisi Nedir?

Vücut mezoterapisi; mineral, vitamin ve amino asit enzimlerinin karıştırılarak derinin orta tabakasına mikroenjeksiyon yöntemiyle enjekte edilmesidir. Bölgesel incelme, selülit ve sıkılaşma yöntemlerinde sıkça başvurulan bir tedavi yöntemidir.

Yağ parçalayıcı, dolaşımı arttırıcı ve oksijenlenme sağlayıcı lipolitik maddelerin bir araya getirildiği ilaç kombinasyonu sorunlu bölgelere çok ince uçlu iğneler yardımıyla uygulanır.

Seans aralıkları ve sayıları kişiden kişiye farklılık göstermek ile birlikte haftada 1 ya da 2 kez olmak üzere 4 ile 10 seans arası uygulanması olasıdır.

Hastanın tedavi sürecinde su tüketimini arttırması ve beslenmesine dikkat etmesi tedavide ki başarıyı arttırır.

Neden Vücut Mezoterapisi?

Kas içine uygulanan enjeksiyon yöntemleri ile ağız yoluyla alınan ilaçlar tedavide amaçlanan bölgeye tam olarak ulaşmadığı, emilim sırasında büyük bir kısmının parçalandığı için bu yöntemler yeterli olmamaktadır.

Vücut mezoterapisinde ise direk hedeflenen bölgeye uygulanan mikroenjeksiyon tedavi yöntemiyle bu sorun ortadan kalkmakta ve büyük ölçüde tedavide başarı sağlanmaktadır.

Vücut Mezoterapisi Uygulaması Fiyatları?

Vücut mezoterapisi uygulaması kişiden kişiye göre değişmekte ve hastaya kaç seans uygulanacağı buna göre belirlenmektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliğinimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

Formu doldurarak mezoterapi tedavisi randevusu alabilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Vücut Mezoterapisi uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar