+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
”V” Lift

V Lift, cilt ve cilt altlarının gevşeyip sarkması ile ciltte oluşan bozuklukların, ince uçlu iğneler ile cilt altlarının ilerletip geriletilmesiyle yok edilmesi tedavisidir.

V Lift Nedir?

V Lift, ilerleyen yaş ile ciltte bulunan temel kollagen ve elastinlerin yeniden üretilemesi ve bu liflerin kalitesinin azalmasıyla meydana gelen cilt ve cilt altlarının gevşeyip sarkması ve bununla birlikte sağlıklı ve parlak görünümün kaybolması tedavisidir.

V Lift Neden Uygulanır?

V lift uygulamasında amaç kaybedilen liflerin yenilenmesi ve güçlendirilmesi üzerinedir. Lifler yenilebildiği gibi bununla beraber uygulanan teknik sayesinde yüz asma ve germe işleminde de kullanılabilmektedir.

V Lift Uygulaması Nasıl Yapılır?

V Lift uygulaması; çok ince uçlu iğnelere yerleştirilen polydioxanone adlı ameliyat iplerini ciltte ki sarkma ve gevşeme olan bölgelere cilt altının ilerletilip geri çekilmesi yöntemiyle uygulanır. 

V Lift uygulamasında uygulanan bölgede bir reaksiyon işlemi başlatarak gevşeme ve sarkma olan kısma yapıştırma etkisi yaratır. V Lift uygulaması sonucunda sarkan cilt düzelir ve toparlanır, eski görüntüsüne kavuşur.

V Lift Uygulamasında Hasta Acı Hisseder mi?

V Lift uygulaması herhangi bir yan etkisi ya da sonradan ortaya çıkan kötü etkisi olmayan bir uygulama yöntemidir.

V Lift uygulaması sırasında, uygulama yapılacak bölgeye sürülen anestezik krem sayesinde herhangi bir acı duyulmaz, 30 dakika süren uygulamada hasta herhangi bir acı hissetmez.

V Lift Uygulamasının Kalıcılığı Ne Kadardır?

V Lift uygulaması sonrasında uygulama yapılan bölge yaklaşık 6 ay sonra tamamı ile ilacı emmeye başlar ve kollagen sentezi uyarısı devam eder. 2 yıla yakın süre kalıcılığı devam eden V Lift uygulaması sayesinde genç ve güzel görünümünüzü koruyabilirsiniz.

V Lift Uygulamasının Fiyatları Nasıl Belirlenir?

V Lift uygulamasının fiyatları uygulama yapılacak hastaya ve uygulama yapılacak bölgeye göre farklılık göstermektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliniğimize gelmeniz ve tedavi olmanız gerekmektedir.

Formu doldurarak V Lift uygulaması randevusu alabilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

”V” Lift uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar