+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
Silhouette Soft Gençlik İpi

Silhouette Soft yani gençlik ipi; yaşlanma belirtilerini tedavi edici ve önleyici bir ileri teknoloji uygulamasıdır.

Silhouette Soft Nedir?

Silhouette Soft; gelişmiş teknoloji standartlarıyla Amerika’da üretilen, yaklaşık 5 yıllık kalıcığı bulunan CE ve FDA onaylı bir tedavi ürünüdür. Silhouette Soft’un en önemli özelliklerinden biri de sadece yaşlanma belirtilerini tedavi edici değil önleyici olmasıdır.

Doğal bir madde olan Silhouette Soft uygulamadan sonra 1 yıl içerisinde vücudumuzda herhangi bir madde bırakmadan yok olur. Halk arasında ‘’gençlik ipi’’ ismi ile de anılan bu uygulamanın herhangi bir alerjik reaksiyonu bulunmadığı gibi, etkisini uygulama sonrasında hemen görülmektedir.

Silhoutte Soft yani gençlik ipi hastanın isteklerine göre boyun ve yüz bölgesinde ki her alana uygulanabilmektedir. Yüzün genetik yapısını ve mimikleri hiç bir şekilde zedelemeyen Silhoutte Soft yüzünüze tamamen doğal bir gençlik kazandırır.

Silhouette Soft Kimlere Uygulanır?

Silhouette Soft doğal ve sorunsuz bir tedavi olduğu için, arzu eden her hastaya uygulanabilecek bir yöntemdir.

Bununla birlikte, genç yaşta cildinde elastikiyet bozukluğu yaşayan kişiler, elmacık kemikleri belirsizleşen kişiler, ağız kenarı oluklarını yok etmek için göz altlarını dolgun göstermek isteyen kişiler ile ağız kenar çizgilerini yok etmek isteyen kişilere uygulanabilir. Ayrıca, kaşlarını daha yukarı kaldırmak isteyen kişilere ve boyun sarkması tedavilerinde de Silhouette Soft uygulaması yapılmaktadır.

Silhouette Soft Uygulması Nasıl Yapılır?

Silhouette Soft yani gençlik ipinin doğallığının korunması için uygulama yapılana kadar soğuk bir zincirde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Uygulama sırasında ise ip hastanın suratına yerleştirildikten sonra uygulama yapılan alana basınç uygulanarak, uygulama yapılan bölgede asma ve kaldırma işlemi gerçekleşir.

Bu sayede cildin yüzeyi yeniden şekillenir ve gözle görülür bir şekilde pürüzsüz hale gelir. Daha sonra, zaman içinde hastanın uygulama yapılan bölgesinde bulunan ipin kolajen üretimini uyarıcı sayesinde citte yenilenme ve sıkılaşma tetiklenerek aynı görüntüyü koruması sağlanır.

Silhouette Soft Uygulaması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Silhouette soft fiyatları uygulanacak tedavi yöntemine ve uygulama yapılacak hastanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliniğimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

Formu doldurarak silhouette soft uygulaması randevusu alabilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Silhouette Soft Gençlik İpi uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar