+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
Plus Effect Dermaroller

Plus effect dermaroller; estetik tedavilerde kullanılan teknoloji sayesinde yapılan uygulamaları pekiştiren, destekleyen ve başarılı sonuçlar alınmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir.

Plus Effect Dermaroller Nedir?

Plus Effect sisteminin diğer DERMAROLLER  uygulamalardan farkı isminden de anlaşılacağı üzere alacağımız sonucu maksimum seviyeye çıkarmak için yeni nesil cilt bakımı keşfi olan Activar markasına patentli  ciltteki  DNA hasarını onaran “AC11” maddesini, uygulama sırasında açılan mikro kanallardan canlı tabakaya indirmektir.

Dermarollera başlamadan önce “AC 11” maskesiyle birlikte “ Conjonctyl “  adı verilen organik silisyum karıştırılarak cilde  uygulanır. Tamamen kurumuş olan maskeyi ciltten temizledikten sonra kişiye özel açtığımız dermaroller başlıkla ciltte kanallar açılır. Uyarılmış ve mikro kanalları açılmış olan cildin kendi mekanik savunmasına ekstra olarak yine Activar AC11 patentli Night Repair serumu uygulayarak  bu maddelerle  iyileşme gücünü arttırmış oluyoruz.

Özellikle sağlığını yitirmiş solgun ciltlerde ve lekeli ciltlerde bu sistem çok iyi sonuçlar vermektedir.

Plus Effect Dermaroller Uygulaması Nasıl Yapılır?

Plus effect dermaroller uygulaması sırasında DNA yenilenmesini artıran ve cilt dokusunda detoks etkisi yapan yapan maddelerle tedaviye destek olunması sağlanır. Direk cilde uygulanabilen plus effect dermaroller tedavisi, ağız yolu ile de kullanılabilmektedir. Yüksek miktarda AC-11 içeren ve cilt altına ve cilt dokusuna kolaylıkla inen mask cildi destekleyen organik silisyumla sulandırılarak cilde uygulanır.

Roller yardımıyla ciltte oluşturulan mikro travmalar ile cildin kendini yenileme kapasitesi tetiklenir. Rollerle oluşturulan minik delikler hem cilt stimülasyonu hem de maskenin daha iyi penetre olması sağlanır. Hasta uygulama sırasında anestezi gerektirecek herhangi bir acı duymaz. Uygulama sonucunda maksimum 1-2 gün süren hafif bir kızarıklık oluşabilir.

Plus Effect Dermaroller Uygulaması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Plus effect dermaroller uygulaması kişiden kişiye göre değişmekte ve hastaya kaç seans uygulanacağı buna göre belirlenmektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliğinimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

Formu doldurarak plus effect dermaroller tedavisi randevusu alabilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Plus Effect Dermaroller uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar