+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
Organik Bölgesel İncelme

Soğuk Lipoliz hastanın vücudunda istenmeyen bölgelerdeki yağ hücrelerini dondurarak parçalanıp yok olmasını sağlayan basit, hızlı ve etkili bir tedavi yöntemidir.

Soguk Lipoliz Nedir?

Soğuk Lipoliz hastanın vücudunda istenmeyen bölgelerdeki yağ hücrelerini dondurarak parçalanıp yok olmasını sağlayan basit, hızlı ve etkili bir tedavi yöntemidir.

Soguk Lipoliz tedavisinin uygulanmasının sebebi, hastanın vücudunda bulunan bel, basen gibi bölgelerdeki aşırı yağlanmanın diyet ve düzenli spor ile de istenilen düzeyde eritilememesidir.

Organik İncelme "CoolTech" Soğuk Lipoliz Nedir?

CoolTech Soğuk Lipoliz Yöntemi ile diyet ve spor yapmanıza rağmen incelmeyen  karın, bel ve bel üstü, basen,diz üstü ve dizin iç kısmı gibi lokal yağlanma bölgelerinden ağrısız ve acısız bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Genellikle 1 seanslık  uygulamanın yeterli olduğu CoolTech uygulamalarında, bir ya da birden çok bölgeniz varsa 2 ya da 3 seans tedavi görebilirsiniz. Aynı bölge için eğer ikinci bir seans gerekir ise seans aralığı 6-8 hafta arasında olmalıdır. Önerilen tedavi süresi tek bölge için 70 dakikadır.

CoolTech Nasıl İncelme Sağlar?

CoolTech®  uygulaması sırasında vücuttaki istenmeyen fazla yağ dokusu , etkili bir yöntem olarak kabul edilen  kontrollü cooling/soğutma özelliği sayesinde  küçültülür.

Bu non-invasive/ cerrrahi olmayan bir uygulamadır. Iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmaz. Anestezi gerektirmez. Uygulamadan sadece birkaç hafta sonra beklenen sonuçlara ulaşılır.

Sistem işleyişi  sırasında vakum destekli, selektif bir soğutma/cooling yöntemi kullanmaktadır. Vakum, yağ dokusunun bulunduğu bölgeye indiğinde orada ‘dondurucu’ bir etki meydana getirerek yağ hücrelerinin ‘ölümüne’ sebep olurlar.

Tedavi bölgesindeki artık işlevlerini kaybetmiş yağ hücreleri de, metabolizmanın normal işleyiş sürecinde, lenf dolaşımı yoluyla vücuttan atılırlar.

Sizin ihtiyacınız olan bölge ve tedavi detayları için doktorumuzun muayenesi sonrası  karar verilerek tedavinize başlayabilirsiniz.

SOĞUK LİPOLİZ VE COOLTECH TEDAVİSİ FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

Lipoliz, soğuk lipoliz ve Cooltech tedavisi fiyatları uygulanacak tedavi şekline ve tedavi uygulanacak kişiye göre değişiklik göstermektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliğinimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

Formu doldurarak lipoliz ve soğuk lipoliz uygulaması randevusu alabilir, fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Organik Bölgesel İncelme uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar