+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
Göz Altı Kimyasal Peeling

Göz altı kimyasal peeling, göz altı morlukların ve göz altlarında ki torbalanmaların önüne geçmek adına yapılan ve diğer göz altı tedavilerinin desteklendiği bir tedavi türüdür.

Göz Altı Kimyasal Peeling Nedir?

Gözaltı torbaları ve morlukları, erkeklerde ve kadınlarda çok fazla görülen bir rahatsızlıktır. Göz altlarında oluşan bu bozuklukların nedeni tam olarak bilinmemektedir. Fakat göz altı torbalanmalarına ve morluklarına sebep olan birçok neden söylenebilmektedir.

Bu nedenleri sıralamak gerekirse; genetik, fazla güneş ışığına mağruz kalma, uyku düzeninin olmaması, düzensiz beslenme alışkanlığı, fazla miktarda alkol ve sigara tüketimi ile bazı alerjik hastalıklar yer almaktadır. 

Göz altı derisinin hassas yapısına uygun olarak formüle edilmiş bu peeling glikolik asit ve organik silisyum ihtiva eder. Göz altı morluklarında ve torbalanmalarında Göz Altı Işık Dolgusu ile kombine edildiğinde tedavinin başarı oranı artar.

Göz Altı Kimyasal Peeling Uygulaması Nasıl Yapılır?

Göz altı kimyasal peeling uygulaması hastanın göz etrafına ve her iki göz kapağına peeling uygulaması yapılır.

Glikolik asitin, latik asit ile beraber kullanımı ürünün etkisini arttırır. Göz çevresinin aşırı hassas bir alan olsada, uygulama sırasında göz ve göz çevresinde herhangi bir sorun ve tahriş olmaz. Göz altı kimyasal peeling uygulamasında, hazırlanan peeling göz ve çevresine uygulandıktan sonra asidi dengeleleyici madde ile uygulama sonlandırılır.

İşlem sonrası bakım kremleri sürülür ve işlemden sonra kullanması gereken tek ürün güneş koruyucudur. Bu uygulamanın önemli avantajı ise tüm deri tiplerinde kullanılabilir.

Göz Altı Kimyasal Peeling Uygulaması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gözaltı ışık kimyasal peeling fiyatları size uygulanacak tedaviye göre farklılık göstermektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliğinimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

Formu doldurarak göz altı kimyasal peeling randevusu alabilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Göz Altı Kimyasal Peeling uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar