+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
Göz Altı Işık Dolgusu

Gözaltı ışık dolgusu, gözaltlarında oluşan ve morluk ve torbalanmaları kaybetmek için yapılan gözaltı çukurunun doldurulması tedavisidir.

Redensity 2 Gözaltı Işık Dolgusu İle Daha Genç Görünüm ve Daha Genç Bakışlar Artık Hayal Değil...

Bazen genetik bazen de yorgunluk, uyku düzensizlikleri, mikro dolaşım bozukluğu ve sağlıksız yaşam tarzıyla da doğru orantılı olarak yaşanan göz altı morlukları ve torbalanmaları özellikle 30’lu yaşlar sonrası sorun olmaya başlayabilir.

Bilindiği gibi gözaltı derisinin inceliği ve göz altı bölgesinin hassas olması yüzünden, bu bölgeye yapılan estetik dolgu uygulamaları yeterince başarılı olamıyor.

En son teknoloji dolgularından biri olan Teosyal Redensity 2  göz altı ışık dolgusu özellikle göz altı problemlerinde çok iyi sonuçlar vermektedir.

Göz altı ışık dolgusunun içeriğinde Hyaluronic asitle birlikte göz altında aydınlık sağlayan 8 amino asit, 3 antioksidan, 2 mineral ve 1 vitamin de bulunmaktadır. Göz altı çukurunun doldurulmasıyla yorgun görüntünün önüne geçilebildiği gibi içindeki antioksidanlar, amino asitler, mineraller ve vitamin sayesinde göz altı morlukları da tedavi edilebilmektedir.

İlk andan itibaren gözle görülür fark yaratan bu uygulama diğerlerinde olduğu gibi uzun vadede yapıldığı bölgelerde iyileşme sağlamaktadır. Kalıcılığı 9 ile 12 ay arasında değişir.15-20 dakika süren bu uygulamanın ardından günlük yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

Redensity 2  Göz altı ışık dolgusu neden uygulanır?

Göz altı ışık dolgusu tedavisi sayesinde; gözaltlarında oluşan morluklar büyük ölçüde giderilir, gözaltları ile yanaklar arasındaki boşluklar ve torbalar başarılı bir şekilde yok edilir.

Redensity 2 Gözaltı ışık dolgusu uygulaması nasıl yapılır?

Redensity 2 Gözaltı ışık dolgusu diğer estetik dolgu uygulamalarına göre farklılıklar göstermektedir.  Uygulama sırasında ışık dolgusu gözaltı derisine değil kemiğe, oldukça yavaş şekilde verilmektedir. Redensity 2 Gözaltı ışık dolgusu içerisinde bulunan lokal anestezik madde sayesinde uygulama sırasında ağrı yada sızı hissetmezsiniz. Göz ve gözaltlarında morarma ya da şişme olmaması için iğne yerine kanül kullanılmaktadır.

Redensity 2 Gözaltı ışık dolgusu fiyatları neye göre belirlenir?

Redensity 2 Gözaltı ışık dolgusu fiyatları size uygulanacak tedaviye göre farklılık göstermektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliğinimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

Formu doldurarak gözaltı ışık dolgusu randevusu alabilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Göz Altı Işık Dolgusu uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar