+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
Dolgu

Dolgu; ciltteki bozuklukların tedavi edilmesi için uygulanan ve insanlar tarafından çok fazla tercih edilen bir tedavi yöntemidir.

Dolgu; cildin dış faktörler sebebiyle kaybolan görüntüsünü geri kazanmak, gözaltlarında oluşan ve morluk ve torbalanmaları kaybetmek, cilt ve cilt altlarının gevşeyip sarkması ile ciltte oluşan bozuklukların giderilmesi için uygulanan tedavi yöntemleridir. 

Dolguların en temel maddesi “Hyaluronic acid” normalde vücudumuzda da bulunduğundan herhangi bir yan etkisi yoktur. Uygulandığı bölgede dolgunluk sağlayan bu madde yüzdeki bazı asimetrilerin düzeltilmesinde, burundan aşağı inen dikey çizgilerde (nasolabial oluk), dudak üstü çizgilerinde (filtrum), ağız kenarı çizgilerinde kullanıldığı gibi dudakların ve yanakların dolgunlaştırılmasında, elmacık kemiği görüntüsü sağlamada, göz altı torba ve morluk tedavilerinde de kullanılır. Kullanıldığı bölgede zamanla su tutmaya başlayan dolgu bir süre sonra natürel bir hal alarak daha canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

Etkisini hemen gösteren dolgu uygulaması yaklaşık 20-30 dakika sürer. Hasta bu uygulamanın ardından kolaylıkla günlük yaşamına geri dönebilir.

Dolgu uygulamaları; 

Göz Altı Işık Dolgusu

Dolgu İle Dudak Kalınlaştırma

V-Lift

Dolgu uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar