• Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
  • +90 212 231 46 90
  • +90 533 658 96 87
  • info@blissistanbul.com
Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
Kurumsal

Dr. Enis Keskin

Dr. Enis Keskin 1968 yılında Antalya’da doğdu. Bir diş hekiminin en büyük oğlu olan Doktor Enis Keskin, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1991 yılında mezun oldu.

2003 yılına kadar Adalet Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın çeşitli kurumlarında görev yaptı. 1998 yılından itibaren Devlet kurumu görevinin yanı sıra Part-Time olarak saç ekimi yapmaya ve medikal estetik alanında çalışmaya başladı.

2003 yılında yapılan yasal düzenleme ile, Dr. Enis Keskin 2004 yılında Medikal Estetik Sertifikasını da alarak alanında uzmanlaştı. Yüz gençleştirme, zayıflama, selülit tedavileri, saç ekimi, kaş ekimi, ameliyatsız yüz germe, ameliyatsız kalça ve göğüs büyütme ve benzeri medikal estetik konularında çeşitli kurslara katılmış ve sertifika almıştır. 2001-2005 yılları arasında Bellatrix, Promar, J’ean Darcel, Plus Med, Modimed gibi İstanbul’un önde gelen birçok kliniğinde çalışmıştır. O yıllarda yapmış olduğu kaliteli işler ve hasta ilişkileri alanında büyük bir üne sahip olmuş, 2005 yılında BLİSS MAÇKA Polikliniğini hizmete sunmuştur.

​Dr. Enis Keskin’e göre başarının anahtarı hastalarının güvenini, hastaya etik davranarak, doğru teşhislerle gerekli tedavileri yaparak kazanmak ve onlara huzurlu, sakin ve güvenilir bir ortam yaratmaktır. Bunu yapmak için hastaları iyi tanımak, onları anlamak için çaba göstermek ve son teknolojiden yararlanarak, hastanın isteğinin yanısıra hastanın gerçek ihtiyacını saptayabilmektir.

​Kariyeri boyunca 10.000 in üzerinde başarılı tedavi gerçekleştirmiştir. İsviçre, Almanya, Hollanda, İngiltere ve Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere, çeşitli ülkelerden gelen hastalara hizmet vererek, ülkemizi sağlık turizmi açısından başarı ile temsil etmektedir.

Dr. Enis Keskin Türk Tabipleri Birliği ve Uluslararası Mezo – Lipotherapy Derneği üyesidir ve bu alanda ceşitli sertifikasyonlara sahiptir. Aynı zamanda Dr. Enis Keskin Avrupa Saç Ekimi ve Dünya Saç Ekimi Birliği üyesidir.

Becerilerini geliştirmek ve daha iyi sonuçlar almak için sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Doktor Enis Keskin Medikal Estetik alanındaki Uluslararası seminer ve eğitim programlarına düzenli olarak katılmaktadır.