• Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
  • +90 212 231 46 90
  • +90 533 658 96 87
  • info@blissistanbul.com
Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul

OKSİJEN TERAPİ

img

Oksijen Terapi Uygulaması

Oksijen terapi, dolaşımı yavaşlayan buna bağlı olarak da besin ve oksijen seviyen düşen cilde difüzyon yöntemiyle oksijen verilerek, kayıpların geri kazanılması uygulamasıdır.

OKSİJEN TERAPİSİ NEDİR?

Sağlıklı ve genç bir görünüme sahip olmanın yolu öncelikle taze ve duru bir cilde sahip olmaktan geçer. Yaşa bağlı yada yaşam koşulları ve çevresel faktörlerle birlikte cildimiz gençlik ışıltısını kaybetmeye başlar.

Açmış olduğumuz micro kanallara hangi problem için tedavi yapıyorsak (leke, akne, cilt çatlakları v.b) ona özel formüllü multivitamin ve kök hücre ilaçları uygulayarak cilde gerekli tıbbi tedaviyi sağlamış oluruz.

Dolaşımı yavaşlayan buna bağlı olarak da besin ve oksijen seviyen düşen ciltte, yorgunluk, renk ve ince çizgiler baş gösterir. Bu kayıpların tekrar yerine getirilmesi oksijen terapi ile mümkündür.

Tüm moda bakımların ve terapilerin aksine oksijen terapi etkinliği bilinen sağlıklı bir cilt tedavisi yöntemidir.

OKSİJEN TERAPİ UYGULAMASI VÜCUTTA HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

Göz çevresi, dudak üstü, boyun bölgelerine uygulanan oksijen terapi uygulaması sayesinde, akne problemleri, kılcal damar sorunları, obezite, yaşlılık lekeleri ve terleme sorunları gibi bir çok rahatsızlığın giderilmesi sağlanır.

OKSİJEN TERAPİ TEDAVİSİ NASIL UYGULANIR?

%98 saf oksijen bir başlık yardımı ile cilde difüzyon yöntemiyle verilen oksijen terapisi tedavisinde, oksijen ile birlikte çok özel bir serum olan 57 aktif maddeli saf kök hücre ürünü de oksijen basıncı etkisiyle cildin canlı tabakasına doğru itilir.

OKSİJEN TERAPİ TEDAVİSİNİN KALICILIĞI NE KADARDIR?

Cilt altında oluşturulan nem takviyesi ince çizgilerde, renk farklılıklarında etki göstererek cildin kendi dinamiklerini çalışmaya teşvik eder ve hücre performansında, kolajen seviyesinde artış görülür.

Mikro dolaşımı düzelen ve nem bariyerini kazanan ciltte sağlık ışıltısı yeniden kazanılır.

Uygulamanın kalıcılığı kişiden kişiye değişiklik göstermekle beraber, hasta öngörülen şekilde çevresel faktörlerden kendini korur ve uygulama yapılan bölgeyi iyi bakarsa süre uzamakta ve kalıcılığı yaklaşık 1 yıla kadar sürmektedir.

OKSİJEN TERAPİSİ UYGULAMASI FİYATLARI NEYE GÖRE BELİRLENİR?

Oksijen terapisi uygulaması fiyatları kişiden kişiye ve uygulama yapılacak bölgeye göre değişim göstermektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliniğimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

Kliniğimizde uzman hekim kadromuzla yapılan oksijen terapisi uygulamaları sayesinde daha genç ve güzel görünüme kavuşabilir ve arzuladığınız görüntüye kavuşabilirsiniz.