• Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
  • +90 212 231 46 90
  • +90 533 658 96 87
  • info@blissistanbul.com
Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul

DERMAPEN

img

Dermapen Uygulaması

Dermapen uygulaması; genişleyerek açılmış cilt gözenekleri, yüzde ve göz çevresinde oluşan kırışıklı ve çizgiler, çene ve ağız kenarında ki yaşlanma belirtilerini azaltmak ve yok etmek,cildi yenileyerek ve sıkılaştırarak daha genç bir görünüm kazanmak için yapılan tedavi yöntemleridir.

Dermapen Nedir?

Dermapen uygulaması, yüz ve yüz çevresinde zaman içinde oluşan bozukluklar, kırışıklıklar ve yaşlanma belirtilerini tedavi etmek için kullanılan bir yöntemdir.Dermapen uygulamasında, iğneler sayesinde ciltte mikro kanallar açılarak ciltte oluşacak hasarın fazla olmaması amaçlanmaktadır.

Dermapen Uygulaması Nasıl Yapılır?

Cildi eski güzelliğine ve görünümüne kavuşturma işleminde dermaroller uygulamasından önce hastanın tedavi edilecek bölgesine anestezik krem sürülmesi tavsiye edilir,

Tedavi uygulanan bölgede aşağu yukarı 10-15 kez çapraz, düz ve dik bir açıyla iğneler uygulanır. Hastanın uygulama yapılan bölgesinde tedavi sırasında bazı ufak kanamalar yaşanabilir. Uygulama sırasında ve uygulama bittikten sonra cildi yenileme amacıyla bazı losyon ve kremler sürülmesi önerilmektedir.

Dermapen Uygulaması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Dermapen uygulaması fiyatları size uygulanacak tedaviye göre farklılık göstermektedir. Fiyat teklifi verebilmeniz için kliniğimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.